Ahhhh... dolls? $6000 DOLLS? Oh, now, that is just... just... just... eeewwwww! A ewe would cost far less. And keep the grass trimmed. Two trimmings for the price of one. Plus, ya could take up knitting. Far better investment.
I didn't click on the link. I have opposable thumbs.